12. 9. 2024 Cena starosty Městské části Praha 9

Čtvrtek 12. 9. 2024 se zapíše do historie České twirlingové školy a T. J. Sokol Vysočany jako významný den. Ing. Soňa Purmová, MBA - jednatelka jednoty, předsedkyně správní rady České twirlingové školy a hlavně trenérka srdcem i duší byla oceněna Cenou starosty Městské části Praha 9. Ocenění je poctou nejen pro ni, ale pro celý náš sportovní klub. Je to další motivace a hnací motor, proč pokračovat v naší činnosti. Velice děkujeme Městské části @praha9_dobraadresa za ocenění a podporu.

Soňa Purmová se stala členkou T. J. Sokol Vysočany v září 2004 a 11. října 2024 proběhl první nábor do oddílu mažoretek a twirlingu, který založila. Pro Soňu je získání ceny čest a bere to jako vyjádření poděkování za její dlouholetou dobrovolnickou práci (vedení a správa sportovního klubu, získávání financí na provoz, rekonstrukce sportoviště, pořádání sportovních a kulturních akcí a táborů, trénování dětí, mládeže a dospělých a vzorná reprezentace). Tím, že cena byla udělena právě v tento den, má zároveň velkou přidanou hodnotu a symboliku. Je to právě 20 let, co se Soňa této činnosti začala věnovat a T. J. Sokol Vysočany a Městská část Praha 9 se staly jejím druhým domovem.

Přejeme hodně další energie, díky níž Soňa zvládá takové množství náročné práce.

Portrét

Česká twirlingová škola z. s.

Novoškolská 696/2

info@ceskatwirlingovaskola.cz